• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera UPS. Koszt przesyłki wynosi minimum 25 zł zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

18 maja 2021 | To pewne - nie będzie odsunięcia terminu wymiany kas fiskalnych na online.

Mimo zgłoszenia wspólnej wniosku przez Naczelną Izbę Lekarską, Krajową Radę Radców Prawnych i Naczelną Radę Adwokacką Minister Finansów nie zgadza się na odsunięcia terminu wymiany starych kas na kasy fiskalne online.

W dniu 1 kwietnia br. prezes NRL Andrzej Matyja wspólnie z prezesami dwóch samorządów zawodów prawniczych - Naczelnej Rady Adwokackiej i Krajowej Rady Radców Prawnych zwrócił się do ministra finansów o przesunięcie terminu wprowadzenia obowiązku ewidencji sprzedaży przy użyciu kas fiskalnych kas online, co najmniej o 6 miesięcy. Argumentem za odroczeniem terminu miały być między innymi negatywne skutki pandemii przejawiające się w spadku przychodów oraz wzroście kosztów ponoszonych m.in na środki zabezpieczenia przeciw wirusowi SARS-CoV-2.

Ministerstwo Finansów nie zgodziło się na przesunięcie tego terminu, wyjaśniając iż podatnicy, u których powstał obowiązek prowadzenia ewidencji przy pomocy kas rejestrujących online, mają prawo do odliczenia ulgi na zakup kasy rejestrującej w wysokości 90 proc. ceny jej zakupu (bez podatku), nie więcej jednak niż 700 zł. Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

14 września 2021

Aktualizacja S4H

W związku ze zmianami w API GUS-u, w wersji 2021.40.255.907 program S4H został dostosowany do aktualnych wymagań interfejsu.

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Akceptujemy karty płatnicze