• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Inpost lub DPD. Koszt przesyłki i pakowania wynosi minimum 19 zł netto. zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

29 marca 2024 | Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych ...

 

chcielibyśmy złożyć Państwu i Państwa bliskim najserdeczniejsze życzenia. Niech te święta przyniosą Wam radość, spokój i wiele pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech będą one czasem refleksji i nadziei na lepsze jutro.

Życzymy Państwu, aby Wielkanoc przyniosła nie tylko pyszne potrawy i słodkie smakołyki, ale także mnóstwo uśmiechu, życzliwości oraz zrozumienia.

Dziękujemy za współpracę i zaufanie, które nam Państwo okazują. Życzymy udanych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz wspaniałego wypoczynku. Niech te święta przyniosą wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
życzy zespół ELPRO

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

29 marca 2024

Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych ...

16 lutego 2024

DOTACJE DLA BRANŻY HORECA (KPO)

W Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) zaplanowano wsparcie dla branż szczególnie dotkniętych skutkami covid-19. Chodzi tutaj o hotele, restauracje, catering, obiekty turystyczne i kulturalne, na które przewidziano budżet w kwocie 1,2 mld pln. 

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Akceptujemy karty płatnicze