• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Inpost lub DPD. Koszt przesyłki i pakowania wynosi minimum 19 zł netto. zł netto
 • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

DATALOGIC SCORPIO X5 XLR

DATALOGIC SCORPIO X5 XLR
Kategoria Kolektory danych

Nowy Skorpio X5 XLR umożliwia handel detaliczny, transport i logistykę, produkcję i opiekę zdrowotną firm, aby osiągnąć nowy poziom niezawodności i elastyczności.

Ten ultraszybki, wydajny komputer mobilny z kluczami ma największy wyświetlacz wielodotykowy na rynku przenośnych terminali danych (PDT). Zapewnia wszystko, czego firmy potrzebują, aby zapewnić najwyższą produktywność i wyróżniać się pod względem skuteczności i wydajności. Skorpio X5 XLR oferuje dominującą moc obliczeniową procesora i najnowszą generację silników skanujących, specjalnie zaprojektowanych i opracowanych przez Datalogic, w tym unikalny imager średniego zasięgu. Dzięki temu wytrzymałemu narzędziu pracownicy mogą natychmiast odczytać każdy kod kreskowy, w każdym stanie, niezależnie od tego, czy etykiety są uszkodzone, porysowane, widoczne, czy też znajdują się pod plastikową folią. Skorpio X5 XLR został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu produktywności i zmniejszeniu liczby błędów w operacjach, co skutkuje zwiększoną rentownością. Zapewnia niezrównaną intuicyjność, doświadczenie użytkownika, stabilność i bezpieczeństwo. Wyjątkowe cechy Skorpio X5 XLR zostały zaprojektowane tak, aby w pełni zaspokoić wszystkie życzenia klientów. Skorpio X5 XLR to więcej.

Bardziej widoczne

Skorpio X5 XLR jest wyposażony  w największy i najjaśniejszy wyświetlacz Gorilla ™ Glass na rynku PDT . Jego 4,3-calowy ekran zapewnia szeroką widoczną przestrzeń, umożliwiając użytkownikowi uruchamianie najnowocześniejszych i bogatych w funkcje aplikacji lub zapewnia wyraźniejszy i łatwiejszy do odczytania ekran dla prostych aplikacji. Ekran o wysokiej widoczności  sprawia, że Skorpio X5 XLR jest idealnym narzędziem do pracy na  zewnątrz , np. podczas  operacji logistycznych. Umożliwia pracownikom wygodną obsługę w każdych warunkach oświetleniowych, w tym przy jasnym oświetleniu zewnętrznym, zapewniając jednocześnie maksymalną czytelność.

Bardziej niezawodny

Personel może bezproblemowo pracować, obsługując najbardziej energochłonne aplikacje. Rzeczywiście, modele bezprzewodowego ładowania Skorpio X5 XLR to jedyne PDT na rynku wyposażone w tę przyszłościową technologię ładowania, która zapewnia najwyższą niezawodność i najniższy koszt posiadania.

Bardziej elastyczny

Dzięki Skorpio X5 XLR użytkownicy mogą wybrać silnik skanowania, który będzie lepiej pasował do Twoich potrzeb biznesowych: liniowy imager, standardowy imager 2D oraz nowy i  wyjątkowy  imager średniego zasięgu  odczytujący do 2 m odległości.

Większa wydajność

We współczesnym przedsiębiorstwie rośnie potrzeba jednoczesnego uruchamiania kilku aplikacji pobierających energię. Dzięki Skorpio X5 XLR Twoi pracownicy mogą jednocześnie uruchamiać najbardziej wymagające aplikacje mobilne, wykorzystując najwyższą moc obliczeniową wiodącej na rynku  platformy 2,2 GHz CPU Qualcomm Snapdragon 660®.

Bardziej przyjazny dla użytkownika

Skorpio X5 XLR działa w najnowszej wersji Google OS Android ™ z przyjaznym dla użytkownika GMS (Google Mobile Services). Jego niezrównana intuicyjność, wygoda użytkownika, stabilność i bezpieczeństwo są gwarantowane dzięki najnowszym wersjom Androida i wykorzystaniu interfejsów API Google Enterprise do zabezpieczania i wdrażania.

Większa wygoda

Użytkownicy nie męczą się podczas długiego użytkowania Skorpio X5 XLR, ponieważ jest  lekki, ergonomiczny i doskonale wyważony .

Bardziej wytrzymałe

Skorpio X5 XLR to w  pełni wytrzymały PDT,  który jest odporny na wstrząsy i działa w najtrudniejszych warunkach. Wytrzymuje wielokrotne upadki na beton z wysokości do 1,8 m / 6 stóp. Jest hermetyczny przed pyłem i chroniony przed strumieniami wody o stopniu ochrony IP65.

 

 • Nazwa - Skorpio X5 XLR
 • Zastosowanie - transport i logistyka, produkcja, duże magazyny
 • Maksymalna temperatura pracy - +50 C
 • Wersja systemu operacyjnego - Android 10.0
 • Waga - od 488g do 626g w zależności od wersji terminala
 • Wymiary - 218 mm x 78,5 mm
 • Minimalna temperatura pracy - -20 C
 • Przekątna ekranu - 4,1'' - 4,5''
 • Producent - Datalogic
 • Bateria - 3500mAh (standardowa)
 • Pamięć FLASH - 32GB
 • Pamięć RAM - 3GB
 • Odczytywane kody - 1D/2D
 • Moduł skanujący - imager
 • System operacyjny - Android
 • Odporność na upadek - wielokrotne upadki na beton z wysokości do 1,8 m / 6 stóp
 • Klasa szczelności - IP65
 • Komunikacja bezprzewodowa - NFC Tak, WiFi Tak, Bluetooth Tak

Kliknij na gwiazdce, aby ocenić

******

Brak ocen

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

18 stycznia 2022

Zmiana stawek VAT w kasach fiskalnych

Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami rząd przedstawił plany obniżki stawek podatku VAT m.in. na wybrane produkty spożywcze z 5% na 0%. ...

22 grudnia 2021

Zmiana godzin pracy

Uprzejmie informujemy,

iż w dniu 24.12.2021 (Wigilia) 

Elpro pracuje w godzinach 8-13

 

natomiast w dniu 31.12.2021 (Sylwester)

w godzinach 8-14

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Akceptujemy karty płatnicze