• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Inpost lub DPD. Koszt przesyłki i pakowania wynosi minimum 19 zł netto. zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

NOVITUS FRIGO II +

NOVITUS FRIGO II +

NOVITUS Kasy fiskalne

Kasa fiskalna FRIGO II + przeznaczona jest do średnich punktów handlowo-usługowych. Jest to rozwinięcie kasy FRIGO II, które polega na podwyższeniu parametrów baz danych kasy oraz na dodaniu klawiatury szybkiej sprzedaży

Kasa FRIGO zyskała uznanie dziesiątek tysięcy klientów w Polsce oraz na wielu zagranicznych rynkach. Doskonałe opinie urządzenia niezawodnego, łatwego w obsłudze i serwisowaniu, kasa FRIGO zdobyła wśród autoryzowanych partnerów handlowo-serwisowych producenta. FRIGO II+ to nowoczesna konstrukcja, której bazą jest uznana technologia, sprawdzona w kasie FRIGO.
FRIGO II+ to kasa, która wewnątrz kryje nowoczesną i zarazem dobrze sprawdzoną elektronikę.

Nowe rozmieszczenie podzespołów wewnątrz urządzenia pozwoliło na zmniejszenie jego wymiarów zewnętrznych, co jest szczególnie istotne w mniejszych placówkach handlowych.
Alfanumeryczne wyświetlacze i klawiatura ułatwiają obsługę kasy i odczyt generowanych informacji. Nowoczesność konstrukcji przejawia się również w zewnętrznej szacie kasy. Atrakcyjny design kas doskonale współgra z ergonomią.
Zmniejszenie wymiarów i wagi oraz bardziej ergonomiczne w stosunku do kasy FRIGO rozmieszczenie klawiatur i wyświetlaczy, powoduje, iż nawet ciągła, wielogodzinna praca na kasie FRIGO II+ jest przyjemna i komfortowa. Płaska konstrukcja kas umożliwia prowadzenie sprzedaży na bardzo małych stoiskach a nawet w handlu obwoźnym.

DANE TECHNICZNE

LICZBA PROGRAMOWANYCH TOWARÓW 2 300
TYP KASY FISKALNEJ Jednostanowiskowa, prosta
NAZWA Novitus Frigo II +
PRZEZNACZENIE Średnie placówki handlowe
MECHANIZM DRUKUJĄCY Termiczny CITIZEN LT286
SZEROKOŚĆ PAPIERU 2 x 28 mm
LICZBA OBSŁUGUJĄCYCH 8
LICZBA ZNAKÓW W NAZWIE TOWARU 18
GRUPY TOWAROWE 42
RABATY / NARZUTY Tak
OPAKOWANIA ZWROTNE 64
WYŚWIETLACZ OBSŁUGI Alfanumeryczny, podświetlany LCD, 2 x 16 znaków
LICZBA KLAWISZY SZYBKIEJ OBSŁUGI 16 x poziomy
WYŚWIETLACZ KLIENTA Alfanumeryczny, podświetlany LCD, 1 x 16 znaków
INTERFEJSY 1 x RS232
URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE Komputer, czytnik, waga, terminal EFT, modem
KLAWIATURA Alfanumeryczna
LICZBA KLAWISZY 35
STAWKI PODATKOWE 7
GABARYTY 338 x 245 x 90 mm
ZASILANIE ZEWNĘTRZNE 230 V, zasilacz zewnętrzny
ZASILANIE WEWNĘTRZNE Wbudowany akumulator 6V, 3,4Ah
WAGA 2,2 kg

Kliknij na gwiazdce, aby ocenić

******

Średnia 3 na 6 (1 ocena)

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

16 lutego 2024

DOTACJE DLA BRANŻY HORECA (KPO)

W Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) zaplanowano wsparcie dla branż szczególnie dotkniętych skutkami covid-19. Chodzi tutaj o hotele, restauracje, catering, obiekty turystyczne i kulturalne, na które przewidziano budżet w kwocie 1,2 mld pln. 

22 grudnia 2023

Wesołych świąt :)

W tym wyjątkowym czasie pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, spełniające się marzenia, wiele uśmiechu, radości oraz czasu spędzonego z najbliższymi.

Życzymy również, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł wiele korzyści, sukcesów i spełnienia oczekiwań. Cieszymy się, że możemy być z Wami w tym wyjątkowym okresie i zapraszamy
do współpracy w kolejnym roku.

Z całego serca życzymy Wesołych Świąt!
Zespół Elpro

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Akceptujemy karty płatnicze